Projeler için nasıl iletişime geçebiliriz?

Bize ulaşın sayfası üzerinden mesaj gönderebilir ya da info@bunga-love.com mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca iletişim bilgileri içerisinde verilen telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Örnek dairelerin gezilmesi veya ofis ziyaretleri için lütfen önceden randevu alınız...


Standart evler içerisinde dahil olan hizmetler nelerdir?

Detayları "Hizmetlerimiz" başlığı altındaki ürün tiplerine tıklayarak öğrenebilirsiniz.


Kurulan bungalovlar başka lokasyona taşınabilir mi?

Yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılacak şekilde izolasyonu yapılan evlerimiz sabit şekilde kurulmaktadır.


Müşteri servisiniz var mı?

Tabii ki! sizlere her zaman hizmet vermeye açığız, dilediğiniz zaman 24/7/365 bizleri arayabilir, herhangi bir sorununuzda iletişime geçebilirsiniz.


Satış sonrası bakım/destek/servis hizmetiniz var mı?

"Hizmetlerimiz" başlığı altında detaylarını da inceleyebileceğiniz üzere satış sonrası hizmetlerimiz mevcuttur. Sahip olduğunuz evinize göre şekillenecek sabit fiyatlar ile hem yıllık bakımlarınızı sizlerden randevu alarak bizler planlıyor/takip ediyoruz hem de sattığımız ürünün garantisini bu sayede uzatıyoruz, masal evinizde yıllar boyu sağlıkla oturmanızı sağlıyoruz.


Yılan/fare ve diğer haşereler için ne gibi bir uygulama yapıyorsunuz?

Normal uygulama yapan firmalar sadece ara kayıtlar ile teması kesme yoluna gider fakat bu uygulamada bungalovun altına yılan, fare veya diğer haşerelerin girebilmesine sebep olur. Bizim yaptığımız uygulamada zeminde dikkat edilen husus: tabliye betonu çevresi 5*10 cm fırınlanmış çam ağacı ile çepeçevre kaplanıp bungalovun zemin beton ile teması kesilmektedir. Bu sayede korunma sağlanmaktadır.